NOMINACIJA

Atsisiųskite šių metų forumo „Aplinkosauga įmonėse“ paraiškos formą nominacijai „Metų tvarus požiūris į aplinkosaugą 2024“

Paraiškos nominacijai teikiamos el. p. info@sdgforumas.lt iki kovo 14 d.

UAB „SDG“ nuo 2020 m. organizuoja didelio susidomėjimo sulaukiančius forumus, kuriuose skirtingų sričių profesionalai dalijasi žiniomis, idėjomis ir atsakingo verslo įgyvendintais pavyzdžiais. Siekiant pabrėžti šalies įmonių ir organizacijų pasiekimus, prieš forumus skelbiamas atviras konkursas forumo nominacijai laimėti.

Rudens forume „Sauga ir sveikata“ teikiama nominacija už „Saugiausią darbo vietą“, „Efektyviausią prevencinę priemonę profesinei rizikai šalinti“, „Originaliausią saugos ir sveikatos sprendimą“ arba „Originaliausią profesinės sveikatos sprendimą“. Forume „Aplinkosauga įmonėse“ sveikinama už „Metų tvarų požiūrį į aplinkosaugą“. O forumo „Darbas ir poilsis“ metu apdovanojama už „Efektyviausią socialiai atsakingo darbdavio sprendimą“.

Konkurso dalyvio anketos siunčiamos el. p. info@sdgforumas.lt. Gautas paraiškas vertina UAB „SDG“ suburta ekspertų ir nepriklausomų specialistų komisija.

Pasidalinkite savo patirtimi ir tapkite pavyzdžiu kitiems.