2022 m. lapkričio mėn. įvyko jau trečiasis SDG forumas „Sauga ir sveikata“. Šių metų forumo tema – profesinės rizikos vertinimas. Forume darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai, teisininkai, darbo medicinos gydytojai, mokslininkai, personalo ir kitų sričių teoretikai bei praktikai diskutavo apie profesinės rizikos vertinimą. Didžiausias dėmesys buvo skiriamas fizinių, ergonominių ir psichosocialinių veiksnių vertinimui.

Forumo diskusijose dalyvavo ir pranešimus skaitė UAB „SDG“ generalinis direktorius Eduardas Jasas, ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis, darbo medicinos gydytoja Rita Raškevičienė, LSMU Aplinkos ir darbo medicinos katedros docentas Paulius Vasilavičius, Lietuvos ergonomikos asociacijos viceprezidentė, su ergonomika susijusių teisės dokumentų tobulinimo komiteto pirmininkė Aušra Stankiuvienė.

Apie fizinių veiksnių vertinimą forume kalbėjo ir gerąja patirtimi dalijosi verslo konsultantas, auditorius Mantas Makelis, UAB „Švyturys – Utenos alus“ Aplinkosaugos, saugos ir sveikatos vadovė Renata Bylienė, UAB „Sofa brands“ DSS specialistė Virginija Jegelevičienė ir UAB „Ryterna Entry“ Gamybos vadovė Jelena Sadykova.

„Telesoftas“ komandos vadovė, koučingo praktikė organizacijoje Vaida Žliobaitė, VU Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto profesorė, socialinių mokslų daktarė, psichologė Laima Bulotaitė ir „Jankauskas ir partneriai“ advokatų profesinės bendrijos vadovaujanti partnerė Ieva Darandė pristatė psichosocialinių veiksnių vertinimo įžvalgas.

Taip pat forumo metu uždaroji akcinė bendrovė „Forge LT Engineering“ buvo paskelbta nominacijos „Efektyviausia prevencinė priemonė profesinei rizikai šalinti 2022“ nugalėtoja.

SDG Forumas Sauga ir sveikata